joomla

Фізкультура і спорт

Кращі тенісисти Чаплинської ОТГ

Виявити кращих тенісистів Чаплинської громади серед учнівської молоді допомогли змагання з настільного тенісу, що проходили 23 листопада 2018 року на базі Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа. 

Учні Чаплинської громади - призери обласних змагань зі стрільби кульової

Листопад продовжує нас радувати приємними спортивними миттєвостями. Так, у середу 14 числа на базі Каховської ЗОШ № 3 відбулися змагання зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки серед закладів загальної середньої освіти     за програмою обласної Спартакіади. Всього у змаганнях взяли участь 23 команди.

Влучні стрільці закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради

       У п’ятницю, 09 листопада 2018 року, відбулися змагання зі стрільби кульової серед закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради. Дані змагання є цікавими для учнівської молоді і викликають у неї неабиякий інтерес. Проходили стрільби у спортивному залі Чаплинського ДЮКФП.

Досягнення вихованців Чаплинського ДЮКФП

     З метою популяризації вільної боротьби серед учнівської молоді Чаплинської ОТГ, підвищення спортивної майстерності борців комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки», вихованці позашкільного закладу є постійними учасниками різноманітних змагань з даного виду спорту. Не стала винятком і минула субота, 27 жовтня.

Чаплинка – епіцентр спортивно-козацького духу

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Чаплинки наше селище стало епіцентром спортивного та  козацького духу. Так, більше півтори сотні учнів з п’яти шкіл Чаплинської громади вишикувалися на стадіоні «Освіта» на урочисте відкриття змагань з легкоатлетичного кросу та «Шкіряний м’яч» за програмою Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація