joomla

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

   Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на заклад дошкільної освіти покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні

чинники ризику для життя.

   Отож перед коллективом дитячого садка ми поставили такі завдання:

- підвищення ефективності освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя;

- поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя;

- вести здоровий спосіб життя серед батьків та їх дітей;

- інтегрування родинного і суспільного виховання з проблеми безпеки життєдіяльності дитини.

     З 01 жовтня по 05 жовтня 2018 року у Кучерявоволодимирівському дитячому садку «Сонечко» був проведений «Тиждень знань безпеки життєдіяльності». Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури.

    Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки. Здійснювали цільові екскурсії: на харчоблок, вихователь водночас формувала у дітей уявлення про те, що вогонь та електрика потрібна людині, однак, при недбалому та неуважному відношенні до цього, представляє небезпеку для життя.

     Всі діти дошкільного віку, без винятку, знають номер телефонів пожежної частини (101), поліції (102), швидкої допомоги (103), вміють користуватися ними у випадку необхідності. Свої дії діти закріплюють в дидактичних іграх та сюжетно-рольових іграх, всі ситуації супроводжуються розповіддю, показом, демонстрацією та поясненням вихователя про небезпеку та наслідками зневажливого звертанням з ними.

Пошук по сайту

Авторизація