joomla

Політ фантазії

У черговий День театру вихователі закладу дошкільної освіти підготували малятам ляльковий театр на фартушках. Варто лиш надягнути диво-фартушок, як дітвора затамовує подих в очікуванні казкового дійства. Діти переглянули «фартушків театр» казок «Ріпка», «Колобок», «Ходить гарбуз по городу» тощо і отримали море позитивних емоцій і насолоду від гри.

                  Оригамі – цікаве заняття

 

Кому в дитинстві не подобалося разом з татом чи мамою майструвати вироби з паперу?

Це були квіти, гаманці, сніжинки,повітряні змії, ялинкові прикраси тощо. Виготовлення іграшок з паперу способом багаторазового складання та згинання – захоплююче і корисне заняття. Перетворення аркуша паперу в іграшку діти сприймають як веселу гру, не помічаючи, що вони водночас:

  • вчаться – ділять ціле на частини;
  • знаходять паралелі, діагоналі;
  • розвивають мязи рук;
  • набувають творчих умінь.

Дітям дуже подобається складати з паперу різні фігурки. Особливо акуратними виходять саморобки з двостороннього кольорового паперу.

Ми влаштовуємо виставки дитячих робіт. Це і котики, і жабки, рибки і півники, літаки і човники, ведмежата і зайчики, різноманітні коробочки, кошики, квіти. Діти із задоволенням дарують поробки молодшим друзям, розігрують казкові сюжети, здійснюють подорожі у казкові країни та розповідають про свої пригоди.

Так розвивається і звязне мовлення вихованців.

Але щоб навчитися, треба знати, з цією метою проведено для педагогів майстер-клас «Оригамі – просто і цікаво». Вихователь старшої групи Кобзаренко О.Л. ознайомила присутніх з виготовленням базових форм оригамі; спонукала кожного педагога до активної та зацікавленої співпраці, розвитку їх творчої діяльності.

Пошук по сайту

Авторизація