joomla

Щоб малеча була здоровою

Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя батьків, педагогів, суспільства загалом. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров’я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи.

Формування здорового способу життя потрібно починати з раннього віку,  щоб ґрунтовні знання, уміння та навички переходили у звичні, необхідні потреби. В закладі дошкільної освіти № 3 «Струмочок» розпочався оздоровчий період.

Літо є найбільш сприятливим періодом для укріплення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Для забезпечення успішного літнього відпочинку та оздоровлення дітей в умовах дошкільного закладу сплановано і затверджено План фізкультурно – оздоровчих, профілактично – оздоровчих заходів; заходів по профілактиці харчових отруєнь та зміцненню дитячого організму.

З дітьми усіх вікових груп вихователі, медична сестра Карсонова А.О., інструктор з фізкультури Прасол О. проводять повітряні, сонячні, водні процедури; різні види масажу; ходьбу босоніж по сольовій доріжці; дихальну, ранкову гімнастику; гімнастику для очей та пробудження; піші переходи, туристичні походи, цільові прогулянки на природі; спортивні розваги та музичні дозвілля; Дні здоров’я, харчування дітей збагачене свіжими фруктами, овочами; організоване максимальне перебування дітей на свіжому повітрі. Все це забезпечує позитивний вплив на стан здоров’я дошкільників.

З батьками здобувачів освіти ведеться просвітницька робота. З цією метою в батьківських куточках поповнено і оновлено матеріали на теми «Поради лікаря Нехворійка», «Рекомендації для дбайливих батьків», «Загартування дітей влітку» тощо. Постійно випускається санітарний бюлетень «Профілактика харчових отруєнь», «Перша медична допомога», «Одягайтесь по сезону».

«Турбота про здоров’я – це найголовніша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили», - писав великий педагог В.О. Сухомлинський. Ці слова є пріоритетними в роботі педагогів нашого закладу.

Антоніна Карсонова ЗДО № 3 «Струмочок»

Пошук по сайту

Авторизація