joomla

День захисту дітей у закладі дошкільної освіти "Струмочок"

«Дитинство – це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим», - зазначала талановитий педагог і вчений зі світовим імям Софія Русова.

Щастя малюків, сонячні усмішки на їхніх обличчях цілковито в наших руках – у руках педагогів і батьків. Ми, дорослі, відповідальні за щасливе майбутнє дітей, за здійснення їхніх мрій і сподівань.

Тому фестиваль дитячої творчості «Талановита малеча» вдався на славу. До малят завітали Барвисте Літечко (Ольга Зелена, практичний психолог) та казковий герой Карлсон (Олег Прасол, інструктор з фізкультури), які розважали дітей, а вони демонстрували їм свої таланти, відшукували пелюстки, створюючи Чарівну квітку.

Разом з ведучими Катериною Дрозд, Наталією Єлькіною, Мар’яною Бугановою, музичним керівником Віктором Фурманом дошкільнята співали дзвінких пісень «Літо – ти таке барвисте», «Сонячний хоровод», «Василечки», «Ми раді сонечку», декламували вірші, кружляли в запальних таночках. Довго не вщухав веселий сміх, а очі малят світилися радістю і гордістю.

Закінчилося дійство піснею «Наші діти» у виконанні дорослих, флешмобом «Україна – це ми!», конкурсом малюнків на асфальті «Я у Світі», цікавими іграми та отриманням солодких смаколиків.

Пошук по сайту

Авторизація