joomla

Семінар у Балтазарівському дитячому садку

22 травня 20189 року в Балтазарівському дитячому садку «Веселка» відбувся практичний семінар з національно–патріотичного виховання. На святі були присутні директори закладів дошкільної освіти. Садочок показав  роботу, яка полягає в органічному поєднанні народознавчого аспекту з сучасними технологіями, безпосередньому залученні батьків до участі в святі, зокрема обряд закосичення дівчат.

Активну участь в організації свята прийняли працівники закладу Семенчук Н.Д., Завгородня Г.П., Ліман В.С., Євсєєва З.Д. та Гаврилюк А.О. Також осторонь не залишився директор Будинку культури Чорний О.В., який допоміг із музичним супроводом. Виносимо велику подяку нашим місцевим майстриням Поплавській М.Ф., Корсун О., Корсун Н.А. за гарні вишивки, якими було оформлено зал.

Дякуємо батькам за сумлінне виховання своїх дітей. Духовність, національну свідомість, почуття людської гідності, вміння зберігати національні звичаї і традиції потрібно формувати з перших років життя разом з закладом і родиною. Щоб діти по-справжньому пізнали свій народ та інші народи, вони мають змалечку залучатися до участі в святах та розвагах з використанням українського дитячого музичного фольклору.

Директор                                                                          А.В. Поплавська

Пошук по сайту

Авторизація