joomla

Родине свято у групі «КОЛОБОК»

    Вже стало традицією дошкільного закладу проводити родинне свято в групах раннього віку «Ми – з вами ! Ви – з нами! Усі ми – разом!» Під зворушливу мелодію «Туп-туп» та гучні оплески рідних до святкової зали разом з матусями та татусями, вихователем Оленою Чередніченко, помічником вихователя Тетяною Шешенею заходять винуватці урочистого свята.

Участь батьків у підготовці до свята була активна і дуже значима. Кожна родина самостійно оформила візитну картку своєї дитини. Роботи батьків вражали яскравими, оригінальними назвами «Мамине сонечко», «Наша радість», «Я маленький козак», «Казочка про Аделінку», «Моє щастя», зворушливими авторськими віршами. Ці презентації стали кульмінацією свята, створили незабутню атмосферу ніжності, тепла і любові. Батьки разом з дітьми танцювали, розігрували сценки.

       До присутніх зі словами подяки звернулась директор ЗДО №3 В.О.Пугач. Вона вручила малюкам медалі «Справжній лицар», «Справжня леді», які підтвердили їх приналежність до великої дитсадківської родини дітей та дорослих.

   Виразними віршами, дзвінкою піснею про дитячий садок, танцювальною композицією «Україна – це ми !» привітали маленьких друзів майбутні першокласники старшої групи «Барвінок», які також чотири роки тому вперше зустрілися у групі «Колобок».

 В.Сухомлинський писав: «Лише разом з батьками, спільними зусиллями, педагоги можуть дати дітям велике людське щастя». Отже, основним стилем роботи з батьками педагогів закладу є співробітництво і співтворчість, які базуються на особистому взаєморозумінні.

Пошук по сайту

Авторизація