joomla

«Файна в нас ялиночка»

З настанням Нового року, всі ми очікуємо свята, казкових чудес, веселощів, сміху, подарунків і радості. Особливими новорічні заходи є для дітей. Адже саме новорічні свята дарують виконання їх найзаповітніших дитячих мрій і бажань. А неповторну атмосферу чарівної казки дарують – радість від святкових карнавалів, мерехтіння вогників на ялинці, чудові подарунки від Дідуся Мороза та Снігуроньки.

Такою новорічною казкою став для дітей Магдалинівського ЗДО «Віночок» новорічний ранок, який пройшов 28 грудня. Діти з радістю водили новорічні хороводи, розповідали вiршi, танцювали, співали.

Глядачі підтримували маленьких артистів оплесками, а Дідусь Мороз та Снігуронька роздали малюкам солодкі подарунки.

Як підсумок святкування Нового року в дитсадку організовано виставку «Зимові фантазії» до якої залучилися майже всі родини. Різноманіття представлених поробок вражали своєю неординарністю та безмежною фантазією. З великим задоволенням та цікавістю батьки і діти, милувалися новорічною красою, створеною власноруч...

Вихователі в знак подяки за активну участь в різноманітних акціях та для заохочення на майбутнє вручили маленькі новорічні «сніжинки-сувеніри», виготовлені своїми руками.

Пошук по сайту

Авторизація