joomla

Звіт про проведену роботу по Кучерявоволодимирівському ЗДО «Сонечко»

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти шалено люблять зимові свята.

Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво із нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Св. Миколая загадати бажання, але воно обовязково повинно бути добрим та благочистивим, то святий його обов’язково виконає.

Така казка завітала і в наш Кучерявоволодимирывський дитячой садок «Сонечко». Всі вихованці  дитячого садочка з великим хвилюваням очікували на свято Миколая.  У святково прибраній залі із прикрашеною новорічною ялинкою вони із задоволенням показали святкову програму «Святий Миколай до дітей завітав!». Дошкільнята показали цікаве дійство: співали про Святого Миколая, грали у музичні ігри «Підемо у двір гуляти», «Діти і Святий Миколай», розповідали вірші, водили хороводи із Св.Миколаєм і його помічниками Янголятами.        

 Оскільки всі дітки протягом року були слухняними та ще й підготували для нього чудове свято, він вручив їм солодкі подарунки. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися. Коли малята отримували подарунки,  їх оченята світилися неймовірною радістю. Задоволенні і щасливі малюки попрощались із гостем.

         Результатом такого свята був веселий сміх, радісні дитячі оченята, атмосфера доброти і любові.

Пошук по сайту

Авторизація