joomla

Дошкільна освіта

Відкриття дитячого майданчика

Довгоочікувана подія відбулася у садочку «Малятко» Чаплинської селищної ради. 21  червня 2018 року цей день не просто як літній день, а день – відкриття нового дитячого майданчика. Ця  подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, почесні гості – все говорило про те, наскільки значимо відкриття нового майданчика.

Обласна нарада керівників закладів дошкільної освіти

10 серпня 2018 року у м. Херсон відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти області. У нараді взяли участь директори закладів дошкільної освіти Чаплинської селищної ради.

Радіємо, бо в нас влітку свято повсякчас!

У затишному, мальовничому селищі Чаплинка не так давно відкрився заклад дошкільної освіти - садочок «Малятко». Назва точно відповідає закладу, адже садочок поки що зовсім молодий.  Але не дивлячись на такий скромний вік закладу – це справжній оазис для малечі. У стінах садочка завжди лунає дитячий сміх та панує веселий настрій. І зовсім нещодавно, 7 серпня 2018 року відбувся ще один  незвичайний день, який запам’ятався вихованцям садочка.

Мандрівка-квест «До Африки!»

altВихователь Дрозд К.В. запросила малят побувати в далекій країні, теплій Африці, познайомитись з її рослинним і тваринним світом. Діти із задоволенням «подорожували на повітряній кулі», зустрілися з Лікарем Айболить, тваринками, яких він лікував: з мавпочками, слонами, носорогами, жирафами, тиграми тощо.

Політ фантазії

У черговий День театру вихователі закладу дошкільної освіти підготували малятам ляльковий театр на фартушках. Варто лиш надягнути диво-фартушок, як дітвора затамовує подих в очікуванні казкового дійства. Діти переглянули «фартушків театр» казок «Ріпка», «Колобок», «Ходить гарбуз по городу» тощо і отримали море позитивних емоцій і насолоду від гри.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація