joomla

Дошкільна освіта

Нашій малечі про небезпечні речі

altУ Червонополянському ЗДО «Сонечко» був проведений  Тиждень безпеки дитини з вибухонебезпечними предметами « Нашій малечі про небезпечні речі». З дітьми було проведено бесіду з  демонстрацією стендів по охороні життя. Дітям розповідали про вибухонебезпечні предмети, які несуть небезпеку для життя.

Великодні звичаї

Всі українці вважали і вважають, що Великдень – це весняне, урочисте, світле і чисте свято. Прилучаючи дітей до української культури, педагоги закладу формують патріотичні почуття у них на основі знайомства з народними традиціями, зокрема, святкуванням Великодня.

 

Родине свято у групі «КОЛОБОК»

    Вже стало традицією дошкільного закладу проводити родинне свято в групах раннього віку «Ми – з вами ! Ви – з нами! Усі ми – разом!» Під зворушливу мелодію «Туп-туп» та гучні оплески рідних до святкової зали разом з матусями та татусями, вихователем Оленою Чередніченко, помічником вихователя Тетяною Шешенею заходять винуватці урочистого свята.

Великоднє деревце

 Дивовижні, чудові, гарні, барвисті, яких ще слів потрібно дібрати, щоб змалювати красу, що випромінюється з великодніх писанок. Саме такий «писанковий дивограй» представлено навиставці писанок «Диво-писанка», що проходила у Кучерявоволодимирівському дитячому садку «Сонечко».

Атестація педагогів

У закладі дошкільної освіти №3 завершилася атестація педагогічних працівників.

За результатами атестації вихователям Анікановій Наталі, Дрозд Катерині, Козуб Ользі, Мельничук Наталії присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», а вихователі Костьян Лариса та Широка Любов відповідають раніше присвоєному одинадцятому тарифному розряду.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація