joomla

Дошкільна освіта

Кучерявоволодимирівка – село, в якому я живу

Найдорожче для людини – Батьківщина. Вона єдина і кожний плекає її, шанує той куточок, де народився і живе, закоханий в свої ліси та гори, степи та ставки.

          Кожна людина завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадує місця, де народився, де минуло її дитинство. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. І якщо скласти маленькі батьківщини кожного з нас – вийде велика держава Україна.

Часточка нашої Батьківщини є рідне село, де живуть найрідніші для нас люди – батьки. Тут наші будинки, школа, наші друзі. Це найрідніше місце на землі.

Осінній ярмарок У Скадовському закладі дошкільної освіти “Малятко”

Завантажити

Свято «Здрастуй,осінь!» у Скадовському закладі дошкільної освіти “Малятко”

 

12 жовтня 2018 року у Скадовському закладі дошкільної освіти «Малятко» музичним керівником Ладирєвою Н.М. та вихователями Коротких І.Г., Боцьорою В.М. було проведено свято «Здрастуй,осінь»,а після його закінчення-ярмарок.

Тиждень національно-патріотичного виховання

altУ Чаплинському ясла-садку №1 «Вишенька» з 08 по 12 жовтня 2018 року пройшов Тиждень національно-патріотичного виховання. У кожній групі відповідно до вікових  особливостей дітей були проведені заняття, навчально-пізнавальні бесіди, ілюстровані розповіді про історичне минуле України, мужніх козаків та воїнів – захисників Вітчизни.

Уроки Сухомлинського

     Морально-етичні цінності дошкільників формуємо за допомогою напрацювань відомого педагога В. Сухомлинського. Ми започаткували в дитячому садку «Уроки Сухомлинського». Їх головне завдання – налаштувати дошкільників на життєвий успіх.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація