joomla

Дошкільна освіта

Оздоровлення вихованців

Цікаво й весело проходить оздоровчий період  у Чаплинському ясла-садку №1 "Вишенька". Улюблені заняття - малювання, конструювання,  аплікація, а також - веселі старти, змагання, ігри та розваги на свіжому повітрі. Всюди лунає дзвінкий дитячий сміх, малюки спускаються з гірок, катаються на каруселях. Смачні обіди та сніданки додають сил вихованцям для подальших справ.

День захисту дітей у Кучерявоволодимирівському ЗДО «Сонечко»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

День захисту дітей в ДНЗ "Малятко"

Презентація до Дня захисту дітей

День захисту дітей у закладі дошкільної освіти "Струмочок"

«Дитинство – це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим», - зазначала талановитий педагог і вчений зі світовим імям Софія Русова.

Щастя малюків, сонячні усмішки на їхніх обличчях цілковито в наших руках – у руках педагогів і батьків. Ми, дорослі, відповідальні за щасливе майбутнє дітей, за здійснення їхніх мрій і сподівань.

Семінар у Балтазарівському дитячому садку

22 травня 20189 року в Балтазарівському дитячому садку «Веселка» відбувся практичний семінар з національно–патріотичного виховання. На святі були присутні директори закладів дошкільної освіти. Садочок показав  роботу, яка полягає в органічному поєднанні народознавчого аспекту з сучасними технологіями, безпосередньому залученні батьків до участі в святі, зокрема обряд закосичення дівчат.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація