joomla

Дошкільна освіта

Свято для наших захисників

У  Балтазарівському дитячому садку «Веселка» 6 грудня відзначили  свято «День Збройних Сил України»,  на яке було запрошено учасників АТО Бубело Володимира  та Нечая Олександра. Від щирого серця для них лунали слова подяки за мужність та героїзм. Діти  вітали воїнів теплими словами,  подарували їм обереги  та малюнки на згадку.

Підсумки тижня державності

У Червонополянському дитячому садочку «Сонечко» завершився Тиждень Державності. Протягом тижня здобувачі освіти груп «Вишенька» та «Калинка» здобували та закріплювали знання про державні та народні символи нашої країни, про те, як зветься країна, в якій ми живемо, і хто ми з вами є.

«6 грудня - День Збройних Сил України»

У нашому Червонополянському дитячому садочку «Сонечко» відбулося відкрите інтегроване заняття на тему: «Збройні Сили України - слава, гордість, міць країни» до свята Дня Збройних Сил України. 6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

Зустріч із військовими.

У Першокостянтинівському дитячому садку «Сонечко» відбулася зустріч із військовими. Солдати спільно із вихованцями закладу виготовили український віночок.


відео

«Ой, яка чудова українська мова, мова барвінкова, мова волошкова!»

    У Червонополянському дитячому садку «Сонечко» 4 грудня 2018 року було проведено інтегроване заняття на тему: «Ой, яка чудова українська мова, мова барвінкова, мова волошкова!». Вихователі Гончарова А.В. та Горобец О.Й розповіли дітям про красу та багатство рідної мови з метою розвитку у вихованців емоційного сприйняття художнього слова, виховування любові до України та до рідного слова. Під час заняття вихователі застосовували ігрові моменти, використовували дидактичні ігри та наочні посібники.  Діти розповідали вірші, співали пісні та промовляли прислів’я та приказки. Наприкінці заняття був проведений флешмоб «Ми любимо Україну!»

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація