joomla

Дошкільна освіта

Разом допоможемо зимуючим птахам

      До Чаплинського ясел-садка №1 «Вишенька» завітали учні 4-го класу ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» із агітаційною акцією «Допоможемо зимуючим птахам». Діти розповіли малюкам про необхідність допомагати зимуючим птахам нашої місцевості.

Заняття «Музичні інструменти»

alt

   У Чаплинському яслах-садку №1 «Вишенька» проходить Тиждень музики. Дошкільнята знайомляться з видами та жанрами музичного мистецтва, професіями, пов'язаними з музикою, самі пробують співати та грати на дитячих музичних інструментах. Цікаве заняття у рамках Тижня провела вихователь середньої групи «Сонечко» Гмиря О.М. Малюки роздивлялись іграшкові та справжні музичні інструменти, розповідали про них та про людей, які на них грають.

День здоров’я

У Чаплинському ясла-садку №1 «Вишенька» пройшов День здоров'я, що традиційно проходить у кінці кожного місяця. Діти поповнили свої знання про користь здорового способу життя та весело позмагалися між собою.

Вистава лялькового театру

     «Як стати добрим» - таку назву мала лялькова вистава Кременчуцького лялькового театру, що завітав у гості до дітей Чаплинського ясел-садка №1 «Вишенька». Малюки залюбки допомагали Вовкові робити добрі справи, самі набували позитивного досвіду, як допомагати друзям, чого не слід робити, щоб не завадити собі та оточуючим. А ще -  дошкільники отримали гарний настрій та позитивні емоції.

Вчаться батьки

У Чаплинському ясла-садку №1 «Вишенька» відбулося чергове засідання Клубу молодих батьків. Цього разу молоді батьки дізналися про дитячі вікові кризи, зокрема, про кризу 3-х років, адже їх діти зараз саме такого віку. Вони отримали дружні поради від вихователів Норченко Г.Б та Будько Н.Б., як поводитися з дітьми під час кризових ситуацій. Ще за допомогою анкетування, проведеного педагогами, молоді батьки визначили стиль виховання, яким керуються, «погралися в дитячі ігри на кухні», поділилися своїми досягненнями у вихованні. Засідання пройшло в невимушеній, дружній атмосфері.

 

Вихователь-методист                                     Л.І.Коренюк

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація