joomla

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Шановні колеги!

       На порозі вже жовтень, а це значить, що ми приймаємо участь у  Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, який організовано у рамках Міжнародного місячника.

У 2017 році IV Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходитиме під гаслом «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя»

    Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватисяприродними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

Для участі у місячнику запрошуються: представники обласних державних адміністрацій, органів управління освітою, директори навчальних закладів, методисти з бібліотечних фондів, шкільні бібліотекарі, громадські організації.

       Інформація про проведені заходи, фоторепортажі, статті, сценарії, вірші відповідно до заявленої тематики надсилається до Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського до 20 листопада 2017 року на електронну адресу: metodist08@i.ua.

 

Читати детальніше:   Рекомендації щодо проведення у 2017 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація