joomla

Святкування Дня працівників освіти

Фото0410Вчителі, наставники це ті люди, яким довірено найцінніше – навчання та виховання підростаючого покоління. І хоч результат їхньої праці не видно миттєво, саме від них залежить багато в чому майбутнє нашої держави.

     День вчителя прийнято відзначати у кожній школі країни.У цей день учні дарують викладачам квіти, влаштовують концерти та всіляко висловлюють подяку за їхню працю.

Фото0416

Кожен з нас мабуть з особливою теплотою згадує свою першу вчительку. Адже навіть у видатних вчених і президентів був перший учитель, який дав старт для звершень і відкриттів.

       В освітніх  закладах Чаплинської  селищної ради працюють 302 педагоги, які навчають і виховують понад 2398 дітей.

Фото041928 вересня 2017 року  в приміщенні комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Культурно-мистецький Центр» відбувся святковий захід з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

На урочистості були запрошені працівники освітніх  закладів громади, ветерани педагогічної праці, секретар та заступники селищного голови, депутати Чаплинської селищної ради, меценати, громадські діячі, представники ЗМІ.   

   Зі словами привітання до присутніх звернулися  секретар Чаплинської селищної ради Котик Ірина Іванівна та начальник відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Кулик Олена Єгорівна. Вони подякували присутнім  за плідну працю, побажали натхнення та успіхів у роботі.

        За сумлінну працю та особистий внесок у навчання та вихованняФото0423 підростаючого покоління були нагороджені: грамотами Управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації – 5 педпрацівників; грамотами селищного голови – 26; грамотами начальника відділу освіти,молоді та спорту Чаплинської селищної ради 24 працівники освіти. За якісну підготовку до нового навчального року цінними подарунками  нагороджені: ОЗ НВК «Чаплинська школа – гімназія», Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чаплинський ДНЗ №3 «Струмочок», Балтазарівський ДНЗ «Веселка». За якісно організований освітній процес  цінними  подарунками нагороджені: ОЗ Чаплинська спеціалізована школа, Магдалинівська філія ОЗ  Чаплинська спеціалізована школа, Магдалинівський ДНЗ «Віночок», Червонополянський ДНЗ «Сонечко».

Щирі слова подяки  звучали зі сцени  педагогам, технічним працівникам, кухарям, бухгалтерам, медичним сестрам, усім, хто працює в освітній галузі.

Всім  присутнім від щирої душі дарували своє мистецтво  працівники та вихованці загальноосвітніх навчальних закладів, КЗ «Чаплинська дитяча музична школа», КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва . Глядачі  із захватом спостерігали за запальними танцями, слухали милозвучні пісні та вірші на знак вдячності за нелегку але таку почесну працю на освітянській ниві.

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація