joomla

Небайдужі серця

altПо всій Україні небайдужі збирають допомогу для жителів Авдіївки: теплі речі, ліки та харчі. Волонтери організовують пункти прийому, які працюватимуть, допоки ситуація не стабілізується, готують партії для відправки у Донецьку область і закликають усіх небайдужих долучитися до збору речей. У ситуації, що склалася, жителям міста та українським військовим, які зараз там знаходяться, необхідні ковдри, подушки, одяг, продукти харчування, ліки, засоби гігієни тощо. 

Жителі нашої громади, зокрема заклади та установи освіти, теж не залишилися осторонь. У п’ятницю 3 лютого по навчальних закладах громади було оголошено про збір гуманітарної допомоги для постраждалих. А вже у понеділок 6 лютого вдосвіта у приміщенні відділу освіти ми приймали дбайливо зібрані пакети, ящики, мішки з усім необхідним. За декілька годин вдалося завантажити і доправити до пункту збору повний автобус з допомогою.

Через збройний конфлікт на сході України страждають тисячі неповинних дітей. Під загрозою, в першу чергу, перебуває їхнє життя, психічне та фізичне здоров’я. Волонтери, які працюють у зоні ризику, скаржаться, що найбільше не вистачає дитячих речей та ліків. Адже в Авдіївці і досі залишається багато дітлахів.Ми не можемо зупинити війну. І, напевно, ми не можемо дати їм родину. Але ми точно можемо подарувати їм смак домівки. Ми можемо подарувати частинку нашої душі і тепла тим, хто цього зараз дуже потребує. Як же приємно було бачити серед принесених і привезених речей багато дитячого теплого одягу, в'язаних шкарпеток, взуття, м’яких іграшок, олівців, розвивальних ігор, пазлів, памперсів, різних смаколиків, печива, дитячого харчування для самих маленьких. Не забули наші учні та їх батьки і про шприци, медикаменти, медичні рукавички. Крім того, придбали шампунь, мило, зубну пасту, пральний порошок, одноразовий посуд, свічки та багато іншого. Адже там, де стріляють, магазини не працюють й можливості дуже обмежені, тому ніщо не буде зайвим.

Загалом, ми зібрали гуманітарної допомоги на суму 19235 гривень. Зокрема, теплого одягу, ковдр, пледів, постільної білизни, подушок, рушників на суму 6840 гривень, продуктів харчування на суму 7545 гривень, медикаментів – на 3053 гривні, одноразового посуду – на 674 гривні, побутової хімії – на 196 гривень, іграшок – на 700 гривень, свічок – на 227 гривень.

     Щиро дякуємо нашим дітям, їхнім батькам,

alt

учителям, які дбайливо і від душі збирали усе необхідне, керівникам, які організували, водіям, які привезли, і усім-усім,  хто не залишився осторонь чужої біди, хто підтримує та допомагає, за ваші небайдужі серця, за вашу людяність.  Адже стати для когось чарівником - це просто, варто лише у будь-якій ситуації залишатись людьми. 

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація