joomla

Створення оптимальних умов для навчання дітей

 
image 1Кожна 
школа мріє про те, щоб в її кабінетах були сучасні технічні засоби навчання, практичні навчальні посібники. Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної республіки та згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1340-р стосовно оснащення опорних закладів за рахунок залишків освітньої субвенції управлінням освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації було безкоштовно передано навчальне обладнання кабінетів фізики таDSCN7933 інформатики опорним закладам Чаплинської об’єднаної територіальної громади – НВК «Чаплинська школа-гімназія» та Чаплинській спеціалізованій школі.

       3 лютого проведені публічні презентації обладнання цих кабінетів у НВК «Чаплинська школа-гімназія» та Чаплинській спеціалізованій школі. На заходах були присутні керівники районної державної адміністрації, районної ради, Чаплинської об’єднаної територіальної громади, працівники відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, батьки, представники громади.

      DSCN7938 До присутніх звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Кулик О. Є., яка розповіла про те, що головне завдання вчителя полягає в тому, щоб зробити предмет цікавим для дитини, змусити його побачити за формулами і теоремами справжні живі явища природи. Впровадження сучасних навчальних мультимедійних технологій потребує використання у школах сучасних технічних засобів навчання, які дозволяють збагатити педагогічний та технологічний4npa0-5MYJI інструментарій вчителів, сприяють підвищенню їх методичної майстерності. Саме тому так  приємно бути присутніми  на презентації нового обладнання навчальних кабінетів фізики та інформатики.

      Словами вдячності відповіли керівники, учні, педагогічні працівники  опорних  закладів громади за такі подарунки. Гості мали можливість побачити та оцінити можливості нового навчального обладнання кабінетів фізики та інформатики, які продемонстрували учителі та учні.  

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація