joomla

На змаганнях у Дніпрі

Кубок України м. ДніпроЗ 11 по 13 листопада 2016 року в м. Дніпро пройшов VІ-й Відкритий Кубок України з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги.

Таврійський край  приставляли двоє спортсменів: вихованець Чаплинського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, учень 10 класу Павлівської ЗОШ Угрін Олександр та керівник гуртків з пауерліфтингу Чаплинського ДЮКФП  Андрієвський Леонід.

Вже вдруге в цьому році Угрін Олександр став Чемпіоном України. Цього разу наш спортсмен виборов відразу 2 золоті та бронзову медалі. В жимі штанги лежачи Олександр справився з вагою у 95 кг., забезпечивши собі впевнену перемогу та встановив новий рекорд України, серед юнаків 13-15 років (вагова категорія до 67,5 кг). В становій тязі обійшовши найближчого суперника на 5 кг, Олександр теж став чемпіоном з результатом 135 кг.Керівник гуртків Андрієвський Л.А. та учень Угрін Олександр

У підсумку наші спортсмени на Кубку України завоювали 6 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Хочу висловити подяку: Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської районної державної адміністрації Кулик О.Є., директору Чаплинського ДЮКФП Бурейку В.В., директору ТОВ «Ін Терра»      Романенку Р.В., які в такий складний час не полишають питання спорту на селі та завжди допомагають вирішити проблеми матеріального забезпечення виїзду спортсменів на змагання.