joomla

Районний етап Всеукраїнської дитячо-спортивної військово – патріотичної гри "Джура"

        image 1 1В сучасних умовах зросли вимоги до військово – патріотичного виховання молоді, підготовки її до захисту Батьківщини. Головне у військово-патріотичному вихованні - це відродження духовності та моралі.

       Відповідно до наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 25 березня 2016 року № 85 «Про організацію та проведення районної військово-патріотичної гри «Джура» українського козацтва, відповідних умов про районну гру «Джура»,image 7 1 виконання Плану основних заходів з допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання  та з метою підготовки молоді до захисту Вітчизни, формування у неї патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов'язку 14 травня 2016 року на базі комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» був проведений районний етап військово-патріотичної гри «Джура» серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів. Взяти участь у грі «Джура», виявили бажання 12 команд.  Перед початком змагання відбулося урочисте відкриття військово-спортивного свята, де відбулося  представлення команд, кожен рій  по черзі вигукував назву рою та девіз своєї команди. Право P1010060підняти та пронести державний прапор України та прапор гри «Джура» перед строєм було надано переможцям районного та обласного етапів гри «Джура - 2015», учасникам Всеукраїнського етапу, членам рою НВК «Чаплинська школа-гімназія». На військово-спортивне свято запрошено почесних гостей, представників військової частини, які в даний час базуються на  території нашого району , представників Чаплинської козацької паланки, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які з привітальним словом звернулися до учасників військово-спортивного свята, побажавши всім успіхів та перемоги. Право оголосити районну військово-патріотичну гру «Джура» відкритою, надається начальнику відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Кулик Олені Єгорівні. Гру оголошено відкритою, звучить гімн України.  До слова запрошується головний суддя змагань гри Джура», який знайомить команди з системою проведення кожного етапу гри. P1010065       

       Гру розпочато, команди за результатами жеребкування йдуть до визначених місць. На кожному етапі вирують емоції., кожен рій бажає бути першим. Після чотирьох годин напруженої боротьби наближається кульмінація змагань, її завершення, команди проходять останні рубежі. Гру завершено, працює суддівська бригада, яка за результатами протоколів і визначить переможців гри «Джура -2016» . Команди з нетерпінням та надією чекають підсумки гри. Через певний час помічник головного  судді оголошує результати.

В напруженій боротьбі переможцем районного етапу дитячо-спортивної військово-патріотичної гри «Джура - 2016», другий рік поспіль стає рій НВК «Чаплинська школа-гімназія», який в напруженій, але чесній боротьбі виборов почесне І місце, на другому місці рій Хрестівської загальноосвітньої школи, третіми стали юні джури Скадовської ЗОШ. Церемонію нагородження провів заступник голови Чаплинської районної ради Бурейко О.А. спільно з представниками військового підрозділу, які до речі прийняли активну участь у суддійстві з деяких видів програми.  Команду переможицю гри нагороджено перехідним Кубком  «Джура» та грамотою відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, також відзначено грамотами призерів гри, як в командному заліку так і в кожному виді програми. Слід відзначити добру та якісну підготовку команд в окремих видах програми гри; з фізичної підготовки, рої Чаплинської спеціалізованої школи, НВК Асканія-Нова-гімназія та Надеждівської ЗОШ; з вогневої підготовки, рої Хрестівської та Першокостянтинівської ЗОШ; зі стройової підготовки, рої Скадовської та Хрестівської ЗОШ; з історичної вікторини «Відун» НВК «Чаплинська школа-гімназія» та Магдалинівської ЗОШ; з медичної підготовки, рої НВК Асканія-Нова гімназія та Строганівської ЗОШ; з виду «Ватра», рої Чаплинської спеціалізованої школи та НВК «Чаплинська школа-гімназія» Змагання пройшли на належному рівні, завдячуючи організаційному комітету гри, головній суддівській бригаді та колективу працівників комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості та юнацтва», який гостино зустрічав учасників військово-патріотичної гри «Джура» та почастував учнів «козацькою кашею»      

       В термін з 03 по 07 червня 2016 року на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Старт» Бериславського району буде проведено ІІ(обласний) етап гри «Джура - 2016», тож побажаймо успіхів та перемоги нашій збірній команді, рою НВК «Чаплинська школа –гімназія», яка представлятиме Чаплинський район на ІІ(обласному) етапі. Переможців ще раз вітаю з перемогою, а всім іншим учасникам та командам гри «Джура», побажання, готуватися до наступних стартів та перемагати.


Методист з предмета «Захист Вітчизни»

та військово-патріотичного виховання

КУ «Чаплинський  районний

методичний кабінет»                                                                 Ю. Івчук

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація