joomla

Новини

Щедра осінь

Природа дарує нам багато гарного, смачного, корисного. Особливо щедра на подарунки восени. Скільки смачних фруктів і овочів дозріває у людей у городах, скільки яскравих кольорів розквітає в садах. Так само не злічити дарів, які дарує природа, не вимагаючи ніяких зусиль від людини.

Привітання з Днем захисника України

           14 жовтня до військових частин, які дислокуються на території Чаплинської селищної ради завітали з привітанням освітяни громади. Вони привітали військових з Днем захисника України та передали воїнам домашню консервацію та лікарські трави.


Конкурс малюнків до Дня захисника України

Безымянный 1До Дня захисника України та з метою виховання національно свідомої особистості, громадянина-патріота, виявлення й підтримки юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, національно-патріотичному, естетичному вихованню серед здобувачів освіти ЗЗСО проведено конкурс малюнків. У конкурсі взяли участь учні двох вікових категорій: І група – учні 1-4 класів, ІІ група - учні 5-9 класів. 

Подарунок кращим учням громади

alt У такі гарні, погожі, теплі дні бабиного літа кращим учням закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради - гордості  громади -  пощастило побувати у славному місті Одеса. Ця поїздка стала можливою завдяки "Програмі національно-патріотичного виховання", яка фінансується Чаплинською селищною радою.

  Своїми враженнями від подорожі поділилися учні Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. 

Кучерявоволодимирівка – село, в якому я живу

Найдорожче для людини – Батьківщина. Вона єдина і кожний плекає її, шанує той куточок, де народився і живе, закоханий в свої ліси та гори, степи та ставки.

          Кожна людина завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадує місця, де народився, де минуло її дитинство. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. І якщо скласти маленькі батьківщини кожного з нас – вийде велика держава Україна.

Часточка нашої Батьківщини є рідне село, де живуть найрідніші для нас люди – батьки. Тут наші будинки, школа, наші друзі. Це найрідніше місце на землі.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація