joomla

Новини

засідання науково-методичної ради КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»

17 листопада 2017 року відбулося ІV засідання науково-методичної ради КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». На ньому слухалося питання «Про науково-методичний супровід та якість роботи щодо створення умов для розвитку обдарованої молоді в закладах освіти Чаплинської селищної ради». На засіданні виступила В.В.Сургаєва, завідувач навчально-методичної лабораторії інноваційної діяльності та роботи з обдарованою молоддю КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти. О.Є.Кулик, начальник відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, розповіла про реалії та перспективи розвитку закладів освіти громади. Завідувач методичного центру відділу освіти, молоді та спорту В.Г.Фаустова висвітлила основні напрямки роботи з директорами закладів освіти, їх заступниками, педагогами щодо роботи з обдарованою молоддю. Н.О.Іванів, завідувач психолого-медико-педагогічної консультації, розкрила освітянам області алгоритм створення уроків у Дистанційній школі «Обдарованість», яка уже кілька років поспіль працює завдяки спільним зусиллям працівників відділу освіти, молоді та спорту, методичного центру та кращих педагогів громади. Заступник директора ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» Н.А.Харченко поділилась унікальним досвідом закладу, який щороку готує до дванадцяти переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Про проблеми свого «дітища», КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» говорила його директор Т.В.Клімова. Проблеми, пов’язані з роботою з обдарованими дітьми, – не нові. Основне - зрозуміти сутність таланту й обдарованості з метою створення таких умов навчання і виховання, аби унікальні здібності людини мали шанси на реалізацію.

Вшанування пам’яті видатного земляка М.Г. Куліша

11 листопада 2017 року педагогічний колектив та учні ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради приймали  поважних гостей із нагоди  вшанування пам’яті нашого видатного земляка М.Г. Куліша. На конференцію до школи прибули письменники Херсонщини, викладачі ВУЗів, були запрошені учні та вчителі ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія».

Про оголошення конкурсу

Відділ освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Чаплинського ясла-садка № 1 «Вишенька» Чаплинської селищної ради Херсонської області, який розташований за адресою: вул. Миру, 1 смт Чаплинка. На посаду завідувача дошкільного навчального закладу може претендувати особа, яка має повну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліст, магістр за спеціальністю «Дошкільна освіта»,  «Управління навчальним закладом».

Для участі у конкурсі необхідно подати  документи: особистий листок з обліку кадрів,  дві фотокартки розміром 4 х 6 см, автобіографію, копію  паспорта, документів про освіту, про підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, сертифікат володіння ІКТ, заяву, декларацію про майно, виробничу характеристику з останнього місця роботи.

Документи приймаються з 19 жовтня по 17 листопада 2017 року.

На конкурсний відбір необхідно підготувати: мотиваційний лист,  перспективний план розвитку Чаплинського ясла-садка № 1 «Вишенька» Чаплинської селищної ради Херсонської області, мультимедійну презентацію.

За додатковою інформацією звертатися до відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради за адресою: вул. Паркова, 38 смт. Чаплинка та за телефоном 0950103689. 

Відкритий урок читання в навчальних закладах

Ч-ПолянаЗгідно з спільним наказом управління освіти і науки, управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації від 16.06.2010 № 270/92  «Про проведення щорічного Відкритого уроку читання»   у   загальноосвітніх   навчальних   закладах   Чаплинської селищної ради 29 вересня 2017 року  були проведені Відкриті уроки читання з метою підтримки і стимулювання дитячого читання як засобу формування особистості учнів, їх інтелектуального і духовного зростання та життєвого успіху в майбутньому.

Спартакіада серед учнів ЗЗСО Чаплинської громади стартувала

image-0-02-05-29cc063aeeded396042190a3124a11f38e877e6050dd93dc310f5e778cf6d0d2-V07 жовтня 2017 року у Чаплинській громаді на спортивному стадіоні «Освіта» відбулися змагання «Старти надій» за програмою Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти 2017-2018 навчального року.                                

У змаганнях  взяли участь чотири команди:  Скадовська ЗОШ, ОЗ Чаплинська спеціалізована школа, ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» та Першокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Кращі результати серед юних спортсменів 7 класів  показали: 

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація