joomla

Новини

Мандрівка-квест «До Африки!»

altВихователь Дрозд К.В. запросила малят побувати в далекій країні, теплій Африці, познайомитись з її рослинним і тваринним світом. Діти із задоволенням «подорожували на повітряній кулі», зустрілися з Лікарем Айболить, тваринками, яких він лікував: з мавпочками, слонами, носорогами, жирафами, тиграми тощо.

Оздоровлення та відпочинок дітей Чаплинської селищної ради влітку 2018 року

Літо – чудова пора для відпочинку. Дітлахи із нетерпінням чекають літнього періоду. Для якісної організації повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей 15 березня 2018 року п’ятнадцятою сесією сьомого скликання Чаплинської селищної ради було прийнято рішення № 253 «Про затвердження селищних програм на 2018 рік», яким затверджено селищну програму «Оздоровлення та відпочинку дітей влітку на 2018 рік».

Політ фантазії

У черговий День театру вихователі закладу дошкільної освіти підготували малятам ляльковий театр на фартушках. Варто лиш надягнути диво-фартушок, як дітвора затамовує подих в очікуванні казкового дійства. Діти переглянули «фартушків театр» казок «Ріпка», «Колобок», «Ходить гарбуз по городу» тощо і отримали море позитивних емоцій і насолоду від гри.

Оголошення!

   Всім батькам Чаплинської селищної  ради, хто бажає оздоровити дітей у таборі імені І.Кулика у Генічеську з 03 -23 серпня 2018 року,  необхідно звернутися до Довбні Тетяни Григорівни (096 721 50 09) методиста відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради за адресою: смт. Чаплинка вул. Паркова, 38. 


Екскурсія до Карпат

Як вже стало гарною традицією, для вихованців КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» під час літніх канікул було організовано та проведено чергову тижневу подорож у Карпати.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація