joomla

Новини

Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів

Лист МОН № 1/9-315 від 07.06.17 року

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-315 від 07 червня 2017 року

Органи управління освітою
обласних та Київської міської
державних адміністрацій

Інститути післядипломної
педагогічної освіти

Загальноосвітні навчальні
заклади

Про структуру 2017/2018
навчального року та навчальні плани
загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. При цьому навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності розпочинається у День знань - 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року, а тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин (карантин, температурний режим тощо).

У межах часу, передбаченого робочим навчальним планом загальноосвітнім навчальним закладом встановлюється тривалість навчального тижня на весь навчальний рік. У випадку встановлення 5-денного навчального тижня відпрацювання уроків по суботах (з метою надолуження навчального матеріалу, чи продовження канікул та скорочення опалювального сезону) не допускається, оскільки це призведе до перевищення тижневого гранично допустимого навантаження на учнів.

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602, учні 4, 9 та 11 класів складають державну підсумкову атестацію.

Перелік предметів для державної підсумкової атестації, форму та терміни її проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Конкурс для вчителів Global Teacher Prize Ukraine

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що громадська спілка "Освіторія" проводить цього року Global Teacher Prize Ukraine, відомий як Нобелівська премія для освітян. Метою конкурсу є відзначення досягнень вчителів, які зробили вагомий внесок у професію.

Лист МОН від 16.06.2017 № 1/9-329

Оздоровлення!

Увага!

Всім батькам Чаплинської селищної ради, хто бажає оздоровити дітей у позаміському таборі на березі Азовського моря з 02 – 22 серпня 2017 року, необхідно звернутися до відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради для отримання путівки за адресою: вул. Паркова, 38, смт. Чаплинка, до спеціаліста відділу Жалобатої Оксани Олексіївни або за телефоном 0950103689.

 

Змагалися юні туристи і краєзнавці

У системі навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів туризм постає діяльністю, що поєднує подорож та пізнання довкілля.

Що може бути цікавішим та більш захоплюючим для дітей та підлітків? Кожна туристська подорож формує певний досвід терплячого долання незручностей, виховує любов і повагу до людей, рідного краю.

15 червня 2017 року на базі комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості» відбулися туристсько–краєзнавчі змагання між загальноосвітніми навчальними закладами Чаплинської селищної ради. На змаганнях був присутній заступник селищного голови з гуманітарних питань Яшний О.М.

У змаганнях взяли участь юні туристи з чотирьох навчальних закладів: Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Балтазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Першокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1 червня – День Захисту дітей

alt

День захисту дітей, який припадає на перший день літа, - одне з найулюбленіших міжнародних свят.Його відзначають у всьому світі з 1950 року. Цей день - нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного та психологічного насильства, від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства. В Україні це свято започатковано з 1998 року.Чаплинська громада теж долучилася до святкування.

    З нагоди відзначення Міжнародного Дня Захисту дітей у смт. Чаплинка на базі культурно-мистецького Центру було проведено урочистий захід «Честь і гордість - 2017 Чаплинської громади», на якому було відзначено переможців обласних олімпіад з базових дисциплін, МАН, переможців конкурсів, фестивалів, спортивних та військово–патріотичних ігор, всього – 89 учнів. Зі словами привітання до присутніх звернулися заступник селищного голови з гуманітарних питань Яшний Олег Миколайович та начальник відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Кулик Олена Єгорівна. Діти були нагороджені статуетками «Честь і гордість  - 2017 Чаплинської громади» та отримали солодкі подарунки. Всіх присутніх вітали концертною програмою вихованці комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва».

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація