joomla

Новини

Семінар з питань підготовки і проведення І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл"

Відповідно до річного плану роботи комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» на 2017-2018 н.р. 13 квітня 2018 року на базі закладу проведено семінарське заняття з питань підготовки і проведення І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для відповідальних за військово-патріотичне виховання у закладах освіти та координаторів шкільних команд.

Участь у роботі семінару взяли представники всіх закладів  загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради.

Учасники семінару обговорили питання щодо організації І етапу Гри згідно з вимогами Типових правил та умов проведення змагань і конкурсів шкільного та І етапу Всеукранської дитячо-юнацької військово-патріотично гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році, ознайомилися з методикою проведення змагань, обговорили особливості виконання окремих вправ.

Засідання методичного об’єднання вихователів

11 квітня 2018 року на базі Чаплинського ЗДО №1 "Вишенька" пройшло засідання методичне об’єднання вихователів  молодших груп  Чаплинської  селищної ради, яке працює над питанням економічного виховання дошкільників. Дане засідання  було присвячене збереженню найдорожчої цінності – здоров’я.

Нашій малечі про небезпечні речі

altУ Червонополянському ЗДО «Сонечко» був проведений  Тиждень безпеки дитини з вибухонебезпечними предметами « Нашій малечі про небезпечні речі». З дітьми було проведено бесіду з  демонстрацією стендів по охороні життя. Дітям розповідали про вибухонебезпечні предмети, які несуть небезпеку для життя.

Великодні звичаї

Всі українці вважали і вважають, що Великдень – це весняне, урочисте, світле і чисте свято. Прилучаючи дітей до української культури, педагоги закладу формують патріотичні почуття у них на основі знайомства з народними традиціями, зокрема, святкуванням Великодня.

 

Родине свято у групі «КОЛОБОК»

    Вже стало традицією дошкільного закладу проводити родинне свято в групах раннього віку «Ми – з вами ! Ви – з нами! Усі ми – разом!» Під зворушливу мелодію «Туп-туп» та гучні оплески рідних до святкової зали разом з матусями та татусями, вихователем Оленою Чередніченко, помічником вихователя Тетяною Шешенею заходять винуватці урочистого свята.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація