joomla

Новини

В І Т А Н Н Я

    Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
9 лютого 2019 року учень 9 класу ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»

Разом допоможемо зимуючим птахам

      До Чаплинського ясел-садка №1 «Вишенька» завітали учні 4-го класу ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» із агітаційною акцією «Допоможемо зимуючим птахам». Діти розповіли малюкам про необхідність допомагати зимуючим птахам нашої місцевості.

Заняття «Музичні інструменти»

alt

   У Чаплинському яслах-садку №1 «Вишенька» проходить Тиждень музики. Дошкільнята знайомляться з видами та жанрами музичного мистецтва, професіями, пов'язаними з музикою, самі пробують співати та грати на дитячих музичних інструментах. Цікаве заняття у рамках Тижня провела вихователь середньої групи «Сонечко» Гмиря О.М. Малюки роздивлялись іграшкові та справжні музичні інструменти, розповідали про них та про людей, які на них грають.

Булінг в учнівському середовищі – актуальна проблема сьогодення

бУЛІНГ31 січня методичним центром відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради спільно з КУ «Центр соціальних послуг» для заступників з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів проведено навчальний семінар з елементами тренінгу «Міжособистісна взаємодія учасників освітнього процесу з профілактики шкільного насилля. Булінг у закладі освіти».

День здоров’я

У Чаплинському ясла-садку №1 «Вишенька» пройшов День здоров'я, що традиційно проходить у кінці кожного місяця. Діти поповнили свої знання про користь здорового способу життя та весело позмагалися між собою.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація