joomla

Новини

Свято для наших захисників

У  Балтазарівському дитячому садку «Веселка» 6 грудня відзначили  свято «День Збройних Сил України»,  на яке було запрошено учасників АТО Бубело Володимира  та Нечая Олександра. Від щирого серця для них лунали слова подяки за мужність та героїзм. Діти  вітали воїнів теплими словами,  подарували їм обереги  та малюнки на згадку.

Підсумки тижня державності

У Червонополянському дитячому садочку «Сонечко» завершився Тиждень Державності. Протягом тижня здобувачі освіти груп «Вишенька» та «Калинка» здобували та закріплювали знання про державні та народні символи нашої країни, про те, як зветься країна, в якій ми живемо, і хто ми з вами є.

«6 грудня - День Збройних Сил України»

У нашому Червонополянському дитячому садочку «Сонечко» відбулося відкрите інтегроване заняття на тему: «Збройні Сили України - слава, гордість, міць країни» до свята Дня Збройних Сил України. 6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

Зустріч із військовими.

У Першокостянтинівському дитячому садку «Сонечко» відбулася зустріч із військовими. Солдати спільно із вихованцями закладу виготовили український віночок.


відео

«Веселі старти» до Дня Збройних Сил України

Напередодні Дня Збройних Сил України 05 грудня 2018 року у спортивній залі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» відбулися спортивні змагання «Веселі старти» серед вихованців закладу позашкільної освіти.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація