joomla

Новини

Семінар-тренінг «Реформа системи освіти в межах Концепції нової української школи»

alt

30 січня 2018  року у конференц-залі Херсонського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», що діє за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», відбувся одноденний семінар-тренінг «Реформа системи освіти в межах Концепції нової української школи». 

 
altДо участі у семінарі були запрошені представники методичних служб, відділів освіти сільських/селищних рад об’єднаних територіальних громад. Представники відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради теж взяли участь у цьому семінарі-тренінгу.

altМодератор тренінгу,  Гуцоляк Оксана Олександрівна, експерт з впровадження муніципальних послуг Херсонського ВП ЦРМС, представила учасникам гостей: Криницького Євгена Анатолійовича,  Директора Департаменту освіти, науки та молоді, та Кирпенка Максима Юрійовича, директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. З вітальним словом до присутніх звернувся Криницький Євген Анатолійович, який наголосив на тому, що усі школи з 1 вересня перейдуть на стандарт Нової української школи. «Коли ми говоримо про якість знань, ми говоримо про зміст освіти, - досить влучно сказав Євген Анатолійович. - «Тому що саме від нас залежить майбутнє підростаючого покоління».

 

Фотовиставка «Крим очима дітей»

У період з 15 по 19 січня 2018 року у закладах освіти Чаплинської селищної ради проходила авторська фотовиставка Антона Наумлюка «Крим очима дітей».

         Фотовиставку переглянули учні ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія», ОЗ Чаплинська спеціалізована школа, Червонополянської та Кучерявоволодимирівської філій ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»,  Магдалинівської філії ОЗ Чаплинська спеціалізована школа.

Дітям цікаво було дізнатися про життя їхніх ровесників в окупованому Криму. На знімках особливо вражали очі дітей. Бо очі - це дзеркало душі.  

«Щедрівочка щедрувала!»

   altСпоконвіку, напередодні старого Нового рокуукраїнці відзначають 

Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами та забавами.

 На Щедрий Вечір, тобто в ніч під старий Новий рік, традиційно ходять гурти ряджених і водять «Маланку», яка має від господарів домівок, куди її заводять, відганяти злих духів і забезпечити врожай та здоров’я на весь рік. А також щедрують, бажаючи щастя, здоров’я, багатства, успіхів кожному члену сім’ї.

З цієї нагоди вихованці театрального гуртка КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» вітали трудові колективи нашого селища. У переддень свята гуртківці завітали до Чаплинської селищної ради,  відділу освіти, молоді та спорту, районної ради та фінансового відділу.

Збір лідерів учнівського самоврядування Чаплинської селищної ради

11 січня 2018 року в приміщенні методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради відбувся збір лідерів учнівського самоврядування, на якому було вирішено створити дитячу(молодіжну) організацію.

Кожна дитяча організація має назву (логотип, девіз, тощо). Тому оголошується конкурс серед закладів загальної середньої освіти на кращу назву (логотип, девіз) новоутвореної дитячої організації.

Свої пропозиції (презентації) прохання надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   до кінця січня 2018 року.

Переможець буде визначений шляхом відкритого голосування на наступному зборі лідерів учнівського самоврядування, який відбудеться у лютому 2018 року.                      

ЮВІЛЕЙНА ПРЕМІЯ "ДИВО-ДИТИНА-2018"

       Для здобуття Премії  "Диво-Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

Як здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"?

Якщо Ви володієте вищенаведенними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"  Вам необхідно:

- заповнити анкету учасника (форму скачати з сайту: www.divo-dutuna.com);

- додати до анкети документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, сертифікатів, статтей, аудіо/відео записів та ін.);

- додати копію свідоцтва про народження.

Всі ці документи необхідно відправити за адресою: ТОВ "Премія "Диво-Дитина" 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712.

Документи приймаються з 15 жовтня 2017 року до 20 березня 2018 року.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація