joomla

Новини

Оздоровлення вихованців

Цікаво й весело проходить оздоровчий період  у Чаплинському ясла-садку №1 "Вишенька". Улюблені заняття - малювання, конструювання,  аплікація, а також - веселі старти, змагання, ігри та розваги на свіжому повітрі. Всюди лунає дзвінкий дитячий сміх, малюки спускаються з гірок, катаються на каруселях. Смачні обіди та сніданки додають сил вихованцям для подальших справ.

День захисту дітей у Кучерявоволодимирівському ЗДО «Сонечко»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

Навчально-польові збори для юнаків ЗЗСО Чаплинської селищної ради

 altСкладовою частиною патріотичного виховання є військово-патріотичне виховання, орієнтоване на формування готовності до військової служби.

Військово-патріотичне виховання підростаючого покоління має базуватись на духовно-моральних цінностях нашого суспільства, охоплювати війсково-історичну підготовку; прикладну фізичну підготовку; підготовку з основ військової служби; підготовку з основ безпеки життєдіяльності.

День захисту дітей в ДНЗ "Малятко"

Презентація до Дня захисту дітей

Сучасний футбольний майданчик відкрито!

Юні футболісти готові до змагань02 червня 2018 року на стадіоні «Освіта» смт. Чаплинка відбулося святкове відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Будівництво майданчику стало можливим завдяки державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» на умовах рівного співфінансування державою та Чаплинською селищною радою на загальну вартість 1 млн 598 тис. гривень.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація